K&G Leiden

Het clubgebouw van K&G Leiden bevindt zich op:

J.C. de Rijpstraat 29
2315 WE Leiden

Clubgebouw K&G Leiden

Clubgebouw/Postadres:
J.C. de Rijpstraat 29
2315 WE Leiden
Nederland
Telephone: +31(0)71 5230676
Banknr: 88.66.82.452

IBAN: NL30ABNA0886682452
BIC: ABNANL2A

KVK. Rijnland nummer: 40445455
BTW nr: NL005707432B01
Statutaire naam: Christelijke Muziekvereniging Kunst en Genoegen

Algemene e-mail: info@keng-leiden.nl

 

Foort van Oosten

Foort van Oosten

Voorzitter

voorzitter@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 2297 5123

Peter Kessels

Peter Kessels

Secretaris

secretaris@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 5122 3436

Corné Buijs

Corné Buijs

Secretaris

penningmeester@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 51299 7104

Kees Ouwehand

Kees Ouwehand

Secretaris

manager@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 1094 5632

Marco Chaudron

Marco Chaudron

Bestuurslid S&MB

smb@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 1172 9710

Maikel Meeuwissen

Maikel Meeuwissen

Bestuurslid Jong K&G

leiding.junioren@keng-leiden.nl
0031 6 30399944

Arjen Boers

Arjen Boers

Bestuurslid opleidingen

opleidingen@keng-leiden.nl
Alleen contact per email

Tjeerd Haasbroek

Tjeerd Haasbroek

Bestuurslid K&G 3

leiding.keng3@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 1094 5632

Koos Maaskant

Koos Maaskant

Bestuurslid Materiaal

materiaal@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 5136 6178

Sebastiaan Kiemel

Sebastiaan Kiemel

Webmaster

webmaster@keng-leiden.nl
Alleen contact per email

René Truijers

René Truijers

Webmaster

webmaster@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 1846 6492

Secretariaat:

Peter Kessels
Remco Horsman (2e secretaris)
Ton Chaudron (ledenadministratie)
Walter Andringa (notulist)

secretariaat@keng-leiden.nl

Management:

Kees Ouwehand
Christiaan Bastiaan

manager@keng-leiden.nl

Jong K&G-commissie:

Ben Boekwijt
Jeff Verdonk

jong@keng-leiden.nl

Financiële administratie:

Corné Buijs
Ed Diepenbach
Gabrielle Pasma-Selier

financieel@keng-leiden.nl

Opleidingscommissie:

Maikel Meeuwissen
Tom Thomas

opleidingen@keng-leiden.nl

Jeugd activiteitencommissie.:

Brigitte Verdonk
Christa van Polanen
Sylvia Timmermans

jac.kengleiden@gmail.com