K&G Leiden

Het clubgebouw van K&G Leiden bevindt zich op:

J.C. de Rijpstraat 29
2315 WE Leiden

Clubgebouw K&G Leiden

Clubgebouw/Postadres:
J.C. de Rijpstraat 29
2315 WE Leiden
Nederland
Telephone: +31(0)71 5230676
Banknr: 88.66.82.452

IBAN: NL30ABNA0886682452
BIC: ABNANL2A

KVK. Rijnland nummer: 40445455
BTW nr: NL005707432B01
Statutaire naam:
Christelijke Muziekvereniging Kunst en Genoegen

Algemene e-mail: info@keng-leiden.nl

 

René Truijers

René Truijers

Voorzitter

voorzitter@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 1846 6492

 

Willem Bakker

Willem Bakker

Penningmeester

penningmeester@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 4662 5691

Sander de Zee

Sander de Zee

Secretaris

secretaris@keng-leiden.nl

Tel.nr: 0031 6 14847086

Christiaan Bastiaan

Christiaan Bastiaan

Manager

manager@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 22418432

Marco Chaudron

Marco Chaudron

Bestuurslid S&MB

leiding.senioren@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 1172 9710

Christiaan Bastiaan

Christiaan Bastiaan

Bestuurslid Jong K&G

Nick Zauner

Nick Zauner

Bestuurslid opleidingen

opleidingen@keng-leiden.nl
Tel.nr.: 0031 6 13536396

Tjeerd Haasbroek

Tjeerd Haasbroek

Bestuurslid K&G 3

leiding.keng3@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 1094 5632

Koos Maaskant

Koos Maaskant

Bestuurslid Materiaal

materiaal@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 51366178

Jan Mosselman

Jan Mosselman

Bestuurslid Communicatie

communicatie@keng-leiden.nl
Tel.nr: 0031 6 21433209

Melvin Holverda

Melvin Holverda

Webmaster

webmaster@keng-leiden.nl
Alleen contact per email

Management:

Christiaan Bastiaan
Eric Meijers

manager@keng-leiden.nl

Financiële administratie:

Willem Bakker
Ed Diepenbach
Gabrielle Pasma-Selier

financieel@keng-leiden.nl